...

25 модерни кухни

Понякога строги, понякога екстравагантни, но винаги ергономични и функционални, модерните кухни изненадват с дизайна си и доставят удоволствие при ползване.

Модерна кухня

Кухненското обзавеждане в галерията се характеризира с декоративна простота, функционалност и ергономичност. е. Той има основните характеристики на модерния стил. Става дума за модерни кухни и ние ще говорим, а в същото време ще се запознаем с тяхното моделно разнообразие.

Модерната кухня на снимката изглежда визуално и архитектурно привлекателна. Предлагат се с правоъгълни стенни и подови модули, които могат да се позиционират така, че да отговарят на всички ергономични изисквания. Модерните кухни често се допълват от островни или полуостровни маси и бар плотове, които ги правят още по-привлекателни от естетическа и функционална гледна точка.

Гардеробите и шкафовете с чекмеджета в модерните кухни могат да бъдат оборудвани с рафтове с различни размери и конфигурации по заявка. Вратите и чекмеджетата се затварят безшумно и нежно с леко докосване с помощта на моторизирани цилиндри, въздушни буфери и регулируеми панти. Плотовете на масите за рязане са изработени от красиви и издръжливи материали като естествен или изкуствен камък, керамика, стомана, закалено стъкло. Структурната лекота и изключителност на кухненското обзавеждане се подчертава от вградено осветление, обков с необичаен дизайн или без обков.


Материали от източника


Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Velizar Petrov

    Моля, можете ли да ми предложите илюстриран каталог със снимки на тези 25 модерни кухни? Бих искал да видя каква е стилистиката им и как ще изглеждаща моята кухня, ако я обзаведа в съответствие с тези модерни тенденции. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари