...

18 модерни кухни: изборът на редакторите

Най-актуалните тенденции от цял свят са в нашия дом. Кое е първото нещо, което професионалистите търсят, когато проектират модерни кухни??

Нашата селекция от снимки на красиви кухни включва модели, които съответстват на актуалните тенденции в съвременния интериорен дизайн, сред които- Победители в международни конкурси, дизайнерски кухни, комплекти по дизайн на архитекти, новости, въведени през последните години. Преди всичко, независимо от стила, вътрешното им обзавеждане е технологично и функционално: механизми, които работят перфектно, осветление, многобройни изтеглящи се тави и затворени зони, пригодени за определени продукти ( например в модерните шкафове за вино температурата може да се настройва отделно за червени и бели вина ). Втората тенденция, отразена в снимките на красиви кухни Повече сбитост и гъвкавост. Дизайнерите са избегнали детайли, които са характерни само за кухните Днес те създават универсални модели в различни стилове, които могат да се впишат удобно във всяка дневна или в отворено студио.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Valentin Kolev

    Моля, споделете няколко от модерните кухни, които препоръчвате? Какъв е критерият на редакторите за изборът им и как можем да ги въведем в нашия дом? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари