...

24 кухни с бар за закуска

Бар плотът е стилен акцент, който става все по-популярен сред интериорните дизайнери. Дори най-обикновените стаи могат да бъдат показани по забавен начин.

При разглеждане на снимки на кухня с дървен бар за закуска е трудно да не се възхитим от ентусиазма на дизайнерите и производителите. За кого работи?
Най-често барчето за закуска се намира в кухнята на всекидневната. В този случай тя решава отлично проблема с районирането. Въпреки това бар-плотът е много подходящ и в изолирана кухня. Класическо оформление с работни плотове на височина 110-115 см над пода, комбинирано с високи столчета. Бар плотът може да бъде част от островна кухня. Това разпределение на две нива отделя "работната зона" от останалата част на помещението от зоната за хранене.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Emil Marinov

    Какви са опциите за закуска в тези 24 кухни с бар?

    Отговор
Добавяне на коментари