...

19 кръгли легла в интериора

Да се преборим със стереотипите в модерния интериор на спалнята – изберете кръгло легло. Вижте нашия избор на най-добрите модели кръгли легла.

кралско легло

Правоъгълното легло е удобно, тъй като може да се постави до стената или да се набута в ъгъла. Съгласен съм, че това е най-добрият вариант за тесни спални. А ако спалнята ви е голяма и не се нуждае от много пространство? Тогава леглото може да се превърне в център на интериора, в стилен акцент, който ще привлича погледите, ще бъде удивителен и възхитителен. Изберете оригинални мебели за създаване на необикновена зона за спане. Кръглото легло изглежда сякаш е създадено за такива случаи – Вече не можете да обвинявате интериора с него, че е тривиален.

Кръгло легло в интериора Винаги е малко шокиращо: без ъгли и стандартни силуети, с които сме свикнали. Тя има плавни линии, вълнуващи форми, модерен стил и много възможности за експериментиране с декора на спалнята. Искате просто да поставите кръгло легло в центъра на стаята и да превърнете всички останали предмети и аксесоари в негова свита. Допустимо е и по-обичайното поставяне до стена или в ъгъл Важното е да оставите достатъчно пространство около кръглото легло, за да може то да се обзавежда и да се движи свободно.

Не забравяйте, че кръглото легло заема два пъти повече място в интериора от правоъгълния си събрат. Ето защо може да изглежда и малко обемист. Ефектът на масата може да се изглади, като се избере минималистично легло с ниска рамка, тесен матрак ) или "плаващо във въздуха" ( с един крак в центъра ).

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Teodora Koleva

    Как се постига хармонично вграждане на 19 кръгли легла в интериора? Има ли определен стил или техника, която трябва да се следва? Бихте ли ми препоръчали конкретен дизайн или аранжимент, който да бъде в общият контекст на стаята? Благодаря предварително за съветите и идеите ви!

    Отговор
Добавяне на коментари