...

20 черно-бели кухни

Много фабрики произвеждат колекции от черно-бели кухни. Съставящите ги модули могат да се комбинират, за да се създаде контрастен комплект. Преобладаващият цвят ще бъде черен или бял? Потърсете примери по ваш вкус в редакционния фоточип.

Ако сте избрали черно-бяла кухня с контрастни цветове, трябва да помислите за баланса. Кой от тях е по-добре да бъде основният?? Предлагаме 21 устройства с различен баланс на черното и бялото.

Какви уреди можете да поставите в черно-бяла кухня? По мое мнение изборът на уреди зависи най-вече от стила на кухнята. Обичам да използвам уреди ILVE в класически кухни. Фасадите му могат да бъдат боядисани в различни цветове. За модерния живот не се стремя към цветове и предпочитам да имам черни или хромирани уреди в кухнята.

Какви уреди можете да поставите в черно-бяла кухня? Според мен изборът на уреди зависи най-вече от стила на кухнята. Обичам да използвам уреди ILVE в класически кухни. Фасадите могат да бъдат боядисани в различни цветове. За модерния живот не се стремя към цветни мебели и предпочитам черни или хромирани уреди.

Скрий

Преобладаващият цвят черен

Черно-бяла кухня. Без подтонове, само чисти цветове! Днес всеки може да си позволи черно-бели кухни. Но е малко трудно да изберете равномерно изрисувана единица Един от контрастните цветове често преобладава. Снимките в краткия списък го показват ясно.
Така че типичната черно-бяла кухня, в която преобладава черното, обикновено е с тъмни долни шкафове и светли горни шкафове. Това е напълно естествено: белите окачени рафтове изглеждат леки, докато черните подови шкафове създават впечатление за тежки и здрави. Но от друга страна, може би е обратното Щракнете върху снимките, за да изберете една от тях.

В кухня с преобладаващо тъмни мебели е необходимо много добро изкуствено осветление. Липсата на светлина ще попречи на домакинята да работи.

Преобладаващият цвят бял

Кухня в бяло и черно. Светло помещение с мебели в контрастни цветове изглежда особено просторно и елегантно, ако повечето кухненски фасади са бели. Каква е типичната черно-бяла кухня?? Светло: рафтове по стените, колони с вградени уреди, островен модул в центъра. Тъмно: чифт шкафове, плот или страни на шкаф с бяла предна част. Възможни са и други варианти: потърсете черно-бели кухни на снимката по-долу.

Гланцираните фасади отразяват светлината и правят стаята по-голяма. Но за да се създаде този ефект, черното трябва да бъде малко по-.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Maria Petrova

    Каква е целта на тази информация? Защо точно 20 черно-бели кухни? Желаете ли да получите съвет или идеи за дизайн на такава кухня? Или е въпрос на популярност на черно-белия цвят в дизайна на кухни? Необходимо е да се посочи по-конкретно, за да мога да помогна по-добре.

    Отговор
Добавяне на коментари