...

20 броя мебели от САЩ

Европейските производители на мебели и интериорни осветителни тела са традиционно познати и обичани в България. Производителите от САЩ се съобразяват основно с предпочитанията на своите съграждани, техните продукти се различават от европейските, но също така могат да представляват интерес за Българския потребител. Избрахме най-интересните модели.

В Америка има доста производители, всички те работят в различни стилове и с различни материали, но могат да се откроят някои общи черти. Първо, американското общество е много консервативно и това се отразява на външния вид на мебелите от САЩ. Всички обекти са много по-масивни, по-високи, по-широки, по-дълбоки и по-големи от европейските си аналози. Също така в областта на довършителните работи – Без прогресивни щампи или ярки цветове. Американските потребители предпочитат неутрално кафяво, естествени материи, кожа и камък. Опитайте се да избягвате суетни дизайни. Американските осветителни тела обикновено са изработени от метал. Всички начини и за всички възрасти.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Yana Georgieva

    Какъв вид мебели се има предвид? Гардероби, маси, столове? Има ли доставка до България и каква е цената? Могат ли да се видят и изпробват преди покупка? Каква е гаранцията и следпродажбеното обслужване?

    Отговор
Добавяне на коментари