13 от най-добрите дизайни на кухни за 2012 г

Високотехнологични, функционални и удобни. Новият – домашен вид. Днес всеки може да подреди кухненското си пространство според предпочитанията си.

Нашата селекция от най-новите снимки на кухненски дизайн.. Нови продукти за 2012 г. Най-добрите кухненски дизайни за 2012 г. се отличават с ергономичност, функционалност и техническо съвършенство. Модулните модули и модулите за вграждане ви позволяват да персонализирате кухненското пространство според вашите възможности, вкусове, нужди и предпочитания. Кухнята може да се използва като трапезария и дневна зона, като вграден кът за работа и забавление, като инструмент за зониране на големи площи или да се интегрира компактно в интериора за други цели.

Гардеробите и рафтовете вече не са само за съхранение на кухненски прибори и съдове. Вече могат да се монтират всякакви аксесоари, книги, аудио- и видеооборудване и др.д. Тенденцията е да се премахнат излишните детайли Дръжките на вратите и чекмеджетата постепенно остават в миналото, заменени от механизми, които се задействат с просто докосване на повърхността. Най-добрите дизайнерски кухни за 2012 г. се характеризират с висока степен на оборудване с уреди, които често са умело скрити зад фронтовете и могат лесно да се изваждат при необходимост. Това дава на кухнята нова идентичност, превръщайки я от търговско помещение в комфортна среда за живот.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Denitsa Georgieva

    Какъв е вашият личен любим дизайн на кухня сред тези 13?

    Отговор
Добавяне на коментари