...

30 необичайни маси за хранене

Масата за хранене е важен елемент от обзавеждането. Дали ще е семпла и семпла, или изключително цветна – решението е ваше!. Ние от своя страна сме готови да предложим 26 варианта на маси, които да отговарят на всеки вкус и цвят.

  • от 30

Ежедневието.. не!

Маса за хранене Това несъмнено е страхотна мебел. Независимо дали става въпрос за маса за хранене в кухнята или за маса в дневната – Често се превръща във фокусна точка на общински дейности, а също така е доста мащабен и видим интериорен обект. Така че, ако масата за хранене изглежда крещяща, интериорът само ще спечели от това.

Не само масичката за кафе е изключително декоративна. Ето защо подбрахме селекция от снимки на маси за хранене, които показват модели, родени от въображението на дизайнера, използвайки както традиционни, така и иновативни технологии и материали.

Масата под масата често е централният елемент на вашата маса за хранене. Централни елементи, кръстосани или четирикраки, дървени, стъклени, метални или каменни Чувалът е завит, огънат под най-невероятни ъгли, изваян, оформен като сложна геометрична фигура или изваян в архитектурен дизайн. Плотът на масата също не остава по-назад: ако има формата на обичайния кръг или четириъгълник, той със сигурност ще бъде изработен от екзотични суровини – Муранско стъкло, дърво венге, мрамор от Карара, а също така радва с пъстър декор и цветове.

Както можете да видите от снимките на маси за хранене: по отношение на функцията, по отношение на външния вид, те могат да бъдат основният дизайнерски акцент на интериора. Когато търсите маса за хранене за кухнята или всекидневната, не искате да бързате, но можете да започнете, като разгледате възможно най-много комплекти.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Bilyan

    Здравейте, бих искал да попитам защо ви се налага да споменате необичайни маси за хранене? Какви са те и какво прави тях толкова специални и различни от обикновените маси? Благодаря предварително за отговора Ви!

    Отговор
  2. Ivan Dimitrov

    Защо има толкова много необичайни маси за хранене? Вълнува ме какво и защо подтиква хората да създават нестандартни маси и декорации, като например маса във формата на книга или лодка. Не стават ли все по-сложни, непрактични и ненужни? Има ли някакво практично приложение на тези маси или стават само за възхищение и събиране на впечатления? Бих искал да разбера мотивите зад тях.

    Отговор
Добавяне на коментари