...

25 броя кухненски декор

Кухненският комплект е комбинация от елементи: конструкции, механизми, аксесоари, декорации. Последното е важен елемент от дизайна на кухненското обзавеждане. Нашата селекция от мостри на кухненски декор.

Силата на детайлите

Кухненското обзавеждане е като голям конструктор, съставен от части, които се сглобяват заедно. Той играе важна роля в "строителния комплект" е предписана част от рамката Основата на дадено множество, без която всички останали елементи са безсмислени. Рамката е ключов фактор за това колко удобен и просторен може да бъде един комплект за баня. Комфортните арматури, механизми и осветление дават тон на функционалността.

Но кухненски декор – това е първото нещо, което разглеждаме. Възприемането на кухненския декор зависи от покритието на предната му част панели и фасади. Профилирането, патинирането, витражите, цветната пластмаса и много други декоративни похвати правят дизайна забележителен.

Друга неразделна част от кухненския интериор е арматурата. Дръжките, куките и релсите често придават чар на кухненските мебели.

Вижте широка гама от мостри на кухненски декори в нашата редакция.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Kaloyan Petrov

    Колко различни видове и дизайни на кухненски декор предлагате?

    Отговор
Добавяне на коментари