...

24 овални маси

Няма нужда да пестите място в трапезарията? Купете си овална маса – тя изглежда наистина луксозно, а освен това е удобна и функционална.

Овална маса – съвременна алтернатива на правоъгълната маса. Двата модела се различават не само по формата на върховете си, но и по своята практичност. Овалната маса за хранене позволява да се настанят повече хора по периметъра ѝ поради липсата на остри ъгли на плота. Не е необходимо да се притискат към стената – правоъгълната маса е по-ергономична и компактна. Така че масата за хранене е овална – е предимно вариант за просторни трапезарии, в които пространството е недостатъчно. Той има широк изглед, но изглежда много характерен и отличителен.

Разгледайте фотогалерията, за да се запознаете отблизо с гамата от модерни овални маси. Кухненска овална маса от масивна дървесина на пиедестал ще придаде класически вид на трапезарията или хола. Монументалният размер, архитектурните форми, декорираният с интарзия плот, ръчната резба, лаковото покритие и полирането Такава маса ще бъде централна точка в стаята.

Овална кухненска маса с плот от топлоустойчиво стъкло върху извити метални крака или върху централна колона ще се впише идеално в модерен интериор. Сред овалните маси нерядко се срещат трансформатори- работните им плотове се увеличават с помощта на разширителните планки. Тези маси са компактни, когато са сглобени, и ако се планира празненство, разширете овалната маса и сервирайте на нея голяма вечеря.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Rosen Marinov

    Каква е размерът на тези овални маси и какъв е материалът, от който са направени? Имат ли те различни цветове или вариации в дизайна? Къде мога да намеря повече информация за тях и каква е цената им?

    Отговор
Добавяне на коментари