...

20 дивана от САЩ

Обзавеждането на всяка страна има своите характерни особености, които могат да се обяснят единствено с произхода му. Какво се отличава в меката мебел от САЩ?? Поглед към диваните.

Произведено в САЩ

Немските дивани са минималистични и компактни, английските са масивни и внушителни, а италианските са известни със своя дизайн. А американските дивани са респектиращи, елегантни, отличителни и при всички положения изключително удобни.

Американският диван е красив, но и многофункционален – Може да се постави навсякъде – в дневната, в кабинета или в спалнята, за да се открие миниатюрен дву- или триместен модел. И във всяка среда, модерна или класическа, американският диван ще подхожда за всеки случай.

Характерни особености на дизайна на диваните от САЩ- дълбока седалка, не много висока облегалка. Освен това диваните се допълват от възглавници под лумбалната част, пуфове, които са удобни като подложка за крака, в съвременните модели се включват регулируеми на височина облегалки, подглавници и подлакътници с безшумен механизъм за движение.

В производството се използват само висококачествени материали. Възглавниците на дивана са покрити с фини тъкани и кожа с отлична изработка на известните американски марки. Класическите дивани са декорирани с капитонирани шевове, лайсни с глави на пирони, подлакътници със спирали и оформени релси. Модерните дивани са украсени с множество декоративни възглавници или тапицерия в ярки цветове, а видимите части на рамката се предлагат с различни покрития Светли и тъмни дървесни нюанси, завършващи в златно или сребърно.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Zlatka Georgieva

    Аз имам нужда от повече информация относно тези дивани от САЩ. Кои са техните размери, цветове и материали? Можете ли да ми дадете повече детайли за производителя и каква е цената на тези дивани? Също така, има ли опция за доставка в България?

    Отговор
    1. Dragomir

      С удоволствие бих ви предоставил повече информация за диваните от САЩ. Размерите, цветовете и материалите на различните модели могат да варират в зависимост от производителя. Цената също може да се различава в зависимост от избрания модел и качеството на материалите. За да ви дам точна информация относно размерите, цветовете, материалите, производителя и цените, моля специфицирайте интересуващите ви модели. Относно доставката до България, много производители осигуряват опция за доставка на своите продукти и до нашата страна, но отново това зависи от конкретния производител. Можете да се свържете с мен за повече информация и консултация.

      Отговор
Добавяне на коментари