...

15 модерни дивана за 2012 г

Монохромните цветове не отвличат вниманието от иновативните форми. Конструкцията и материалите са съобразени с ергономичната ефективност.

Модерните произведения на мебелното изкуство за 2012 г., които са представени в нашата галерия за мини дивани, са с рамка от метал, масивна дървесина или от пластмасови материали. Най-популярният избор на тапицерия е едноцветната тапицерия В спокойни или ярки тонове. Меките линии могат да крият механизъм, който регулира положението на облегалката и подлакътниците. Модерните дивани, изработени от пластмаса, са достойни конкуренти на тапицираните модели. Те могат да се използват безопасно и на открито На терасата или край басейна. Тези дивани не само изглеждат впечатляващо, но и са удобни за ползване. Модерен диван от нашата колекция може да украси вашия градски или селски дом.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Maya Angelova

    Можете ли да споделите някои от 15-те модерни дивана за 2012 година и какви са характеристиките или специални функции, които ги правят модерни? Благодаря!

    Отговор
    1. Rumen

      Някои от модерните дивани за 2012 година включват:
      1. Диван с модулна система – може да бъде аранжиран по желание
      2. Диван с вградени USB портове – удобно зареждане на устройства
      3. Диван с LED осветление – придава модерен вид
      4. Диван с вградени говорители – перфектен за кино експириънс
      5. Диван с вградени рафтове – улесняват съхранението
      Тези характеристики ги правят модерни, функционални и удобни за съвременния начин на живот.

      Отговор
Добавяне на коментари