...

15 легла с рамка от масивна дървесина

Естествена красота или изискана декорация – какво да изберем?? При леглата от масивна дървесина производителите поставят акцент върху предимствата на естествения материал.

Кое легло от масивна дървесина предпочитате?? Естествената красота на масивната дървесина се подчертава по различни начини от различните производители на легла от масивна дървесина. Някои хора избират за леглата си от масивна дървесина бук, липа, махагон или иглолистна дървесина, за да придадат максимално естествен вид. Други избират декоративния вариант, при който дървото е само фон за богатото покритие на леглото от масивна дървесина. Резултатът е легло, облицовано с фурнир от череша, вишна или орех (често силно полирано или състарено ) украсено с патина, фолио, декоративни шевове или дори оптични влакна, които действат като нощна лампа.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Petya Marinova

    За колко време комплектът от 15 легла с рамка от масивна дървесина ще бъде доставен и има ли наличност? Чакам отговор и информация за цената и качеството на тези легла. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари