...

15 снимки с рафтове за баня

Ако в банята няма много място за мебели, можете да се задоволите с рафтове. Просторни или компактни, модерни или класически – красивите и функционални рафтове правят красиво и функционално впечатление във вашата баня.

Подробност, която трябва да запомните

Козметика, продукти за лична хигиена, битова химия, текстил за баня – има няколко неща, които трябва да знаете за козметиката Всички тези неща държим в банята в специално проектирана мебел. Но не във всяка баня има достатъчно място за шкаф или рафт. А по стените ви винаги има достатъчно място за още рафтове. В просторната баня не може да се мине без рафтове за нещата, които трябва да се държат на една ръка разстояние. Изберете правилния размер, правилната конфигурация и го поставете, където пожелаете: над мивката, под душа, в ъгъла на стаята…

Рафтовете в банята могат да решат редица практически проблеми. На първо място поставяме шампоани, бурканчета с крем, паста за зъби и четки. Понякога рафтовете са снабдени и с държачи за кърпи или с дръжка, която да ви хване, когато излизате от душа. В някои кухненски шкафове могат да се съхраняват и кърпички, носни кърпички, самобръсначки, контактни лещи и други дребни предмети, които може да са ви необходими.

Рафтовете за баня са не само функционални допълнения към интериора, но и уникални декоративни орнаменти. Минималистичните и класически рафтове за баня, изработени от метал, ламинирано или фурнировано ПДЧ, керамика, стъкло или масивна дървесина, с LED осветление, скоби, гравюри и щампи, могат да привлекат вниманието с ясните си линии и хармоничен дизайн.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Boris Petrov

    Моля, може ли да видя снимки на различни видове рафтове за баня? Имам нужда от вдъхновение и идеи за моята баня. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари