...

19 модела дървени кухни

Дървото е и винаги е било най-красивият, най-скъпият и най-модерният строителен материал в съвременната мебелна индустрия. Предлагаме ви селекция от снимки на кухни в модерен и класически стил.

Кухни от масивна дървесина не е само кънтри или класика, т.е. почитта към определен исторически стил. Любителите на минимализма и етно стила могат да изберат кухни от масивна дървесина. Какъвто и стил да изберете, кухнята ви ще бъде все така елитна.

Кухнята от масивна дървесина по дефиниция принадлежи към категорията "еко". Цените на кухненските комплекти, изработени изцяло от масивна дървесина, са много високи, затова производителите комбинират материалите. Например рамките на кухненското обзавеждане могат да бъдат изработени от плочки, а кухненските фасади – от масивна дървесина. Съвременните производствени технологии са направили материалите като ПДЧ и МДФ трайни и устойчиви на влага. Освен това шкафовете са скрити от погледа и от външни влияния, а текстурата на компонентите е възможно най-близка до тази на кухня от масивна дървесина те са фурнировани или фурнировани с друг материал. Дори ръбовете на рамките са внимателно уплътнени. В този случай кухненските фронтове от масивна дървесина са тези, които определят стилистичната идентичност на комплекта.

Що се отнася до фронтовете, кухните от масивна дървесина се характеризират с отлична завършеност – Изискани в класическите кухни, елегантни в модерните. Кухните от масивна дървесина са оцветени с висококачествени бои.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Rosen Marinov

    Какви са наличните цветове и стилове на дървените кухни?

    Отговор
Добавяне на коментари