...

25 дървени модела на детски мебели

При избора на мебели за детската стая въпросът за материала, от който трябва да бъде изработен комплектът, става особено актуален. Изборът на детски мебели от дърво – красиви, практични и издръжливи.

Всичко от дърво

Искате да създадете специална атмосфера в детската стая Уютни, леки и удобни. Изберете дървен шкаф, за да направите интериорния си дизайн успешен. Това може да е класическа детска мебел от естествено дърво, която се отличава с изтънчен и изискан, но винаги актуален дизайн. Или модерни дървени детски мебели по-прости от естетическа гледна точка, функционални и утилитарни, но и много привлекателни.

Нашата фотосесия показва детски дървени мебели – Отделни мебели и цели комплекти мебели от масивна дървесина. В стаята на момичето можете да купите класически мебели, боядисани с нетоксична боя в нежни пастелни нюанси – Легло с резбована облегалка, елегантна масичка за кафе, гардероб с резбована предна част, който може да побере всички тоалети на малката принцеса. Мебелите могат да бъдат ръчно изрисувани с флорални и приказни мотиви.

Момчето може да предпочете мебели в провинциален стил тъмно или светло небоядисано дърво. За да създадете специално настроение, допълнете интериора на детската стая с интересни аксесоари, като например пиратски сандък, в който момчето ще съхранява съкровищата си играчки. Или пък можете да използвате мебели със специален дизайн, който да ви напомня за корабна каюта.

Някои може да предпочетат да изберат мебели поотделно, като създадат колекция: плот за рисуване, подобен на свински бодил, който може да се напълни с флумастери, пейка, постелки и тиксо Еднорози, приказни високи столчета, просторни рафтове и дори специален шкаф за деца.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vladimir Petrov

    Къде може да бъдат намерени тези 25 дървени модела на детски мебели? Има ли онлайн магазин, който ги предлага или трябва ли да се търсят в специализирани магазини? Бихте ли ми препоръчали някой магазин, където да ги намеря? Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари