...

14 модерно обзавеждане на коридора

Модерният стил на антрето се основава на минимализма и компактността. Дори в просторни апартаменти мебелите в коридора не трябва да претрупват пространството. Целта му е да ни помогне да опаковаме багажа си "за излизане", като същевременно оставя достатъчно място за придвижване.

Без значение в какъв стил ще декорирате дома си – няма значение какъв стил ще изберете Високи технологии, авангард, поп-арт или лофт Едно съвременно външно тяло трябва да съчетава две неща: то трябва да е естетически привлекателно и функционално, като кабина на космически кораб. Затова дизайнерите предпочитат да запазят формите строги и прости и да не използват обемисти шкафове. Тези интелигентни начини да се възползвате максимално от малкото пространство, без да затрупвате коридора си с допълнителни вещи, които неизбежно идват с допълнителните рафтове. В тази фотоселекция са представени модерни мебели за коридор: снимките ясно показват, че дори и с привидния минимализъм на дизайнерските решения ще се харесат на много ценители- красотата и богатството на комплектите се подсилват от скъпи материали, висок гланц и редки видове дърво.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Kostadin

    Кой е този стил на модерното обзавеждане на коридора и как мога да го реализирам в собствения си дом?

    Отговор
  2. Simona Dimitrova

    Моля, може ли да ми препоръчате 14 модерни начина за обзавеждане на коридора? Много съм любопитна какви тенденции има и как да превърна своя коридор в стилно и уютно пространство. Благодаря предварително за помощта ви!

    Отговор
Добавяне на коментари