...

14 детски легла с балдахин

Красиво легло с балдахин за стаята на бебе или тийнейджър. Какви модели ни предлагат съвременните производители на детски мебели?

Сладки сънища

Baldachin – Това не е реликва от миналото, а вечен аксесоар, който може да допълни както съвременните легла за възрастни, така и креватчетата за новородени. За да създадете спокойна атмосфера и да предпазите детето си от течение и прекалено много слънце, ви е необходима само завеса от светъл плат.

Всяко дете би било щастливо да има легло с балдахин, защото балдахинът може да превърне обикновеното легло в легло с кралски размери. Балдахинът прави креватчето на новороденото момченце по-уютно, а когато то порасне, балдахинът може да се махне. Но едно момиче едва ли ще откаже тази очарователна декорация, а балдахинът на детското легло ще стои в стаята й в продължение на много години. Скрит зад завесите, той е чудесен за игра на кукли или за разговори по телефона с приятелката ви!

Балдахини, които традиционно се използват за украса на легла в старите времена. Но този класически аксесоар за спално бельо е търсен и днес и дори е включен в дизайна на ултрамодерни детски легла.

Леглата с балдахин може да изглеждат малко архаични, но са повече от функционални. Тя е оборудвана с удобни съвременни функции: чекмеджета за спално бельо, регулиране на височината, подвижни странични панели и табла за диван. При производството на тези легла се използват само естествени, висококачествени и безопасни материали.

Разгледайте нашата селекция от детски легла с балдахин – вижте модерния вариант на любимото на всички.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Dessislava Georgieva

    Могат ли да се намерят висококачествени 14 детски легла с балдахин? Къде могат да бъдат закупени и има ли различни модели за избор?

    Отговор
Добавяне на коментари