...

26 модела бюра и скринове

Бюрата и секретарките украсяват интериора вече три века и продължават да се развиват. Класически и модернизирани модели на тези мебели сме събрали в селекция от фоторедакции.

Писане на писма

Вие – Консервативен и предпочитате да упражнявате епистоларния си стил по традиционния начин, пренебрегвайки компютъра. След това бюра и секретари.. са вашите мебели. Бюрата и секретарите, изобретени във Франция през XVII в., се използват за водене и съхраняване на кореспонденция.

Дизайнът е напълно съобразен с предназначението на тези мебели Те имат рафтове, заключващи се чекмеджета за хартия и мастило. А писмата могат да се пишат директно от издърпващ се рафт или от капак с панти, с каквито са оборудвани бюрата и бюрата за писане. В наши дни тези мебели са атрибути на класическото обзавеждане. Във всекидневната, спалнята или кабинета те винаги са подходящи, особено ако помещението е обзаведено според определена историческа епоха.

Съвременните производители точно копират старинни бюра и бюфети, като използват същите материали и техники за декорация. Моля, обърнете внимание, че бюрото е съвсем различно от скрина. Бюро – Бюрото е маса с плот, а шкафът или скринът е с изтеглящ се рафт.

Грешка е да се смята, че бюрата и секретарите са само антикварни мебели. Бюро в съвременен стил функционални конзоли и бюра с чекмеджета, скрити в плотовете и краката. Те ще бъдат особено ценени от тези, които трябва да работят с много документи.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Lilia Georgieva

    Кой е най-популярният или най-предпочитан модел бюро или скрин от всички 26? Бихте ли препоръчали някой конкретен модел и защо?

    Отговор
Добавяне на коментари