24 Високотехнологични кухни

Външните проявления на високотехнологичните кухни – ясни линии, лаконичност, функционалност. Интериорният дизайн е високотехнологичен.

Един от най-популярните стилове в кухненския дизайн Високотехнологичен. Какво го прави привлекателен?? Основен принцип на високотехнологичната кухня нищо излишно. Тук няма да откриете дребни детайли в интериорното оформление, а само изчистени линии, правилни геометрични форми, пропорционалност и максимално използване на пространството.

В по-голямата си част високотехнологичните кухни са ясно разделени на зони и имат ясно изразен остров. Трудно е да си представим високотехнологични кухни без изобилие от високотехнологични. И те се отнасят за всичко: уреди, мебели и осветление. Когато избирате мебели и уреди за високотехнологична кухня, отдайте предпочитание на "хладните", минималистични материали Цветовете, металните и стъклените детайли в кухнята… Цветът на дръжките, закопчалките и другите елементи също трябва да съответства на цялостния стил на помещението.

Кранчетата и тръбите обикновено се оставят на видно място. Това е самостоятелен клас Високотехнологичен. Основните цветове на кухните в този стил са бяло, сиво и черно. Друга характеристика на високотехнологичните кухни – блясък. Оттук идват и ( насочените източници на светлина и &#41 източници на светлина;.

Ако сте избрали високите технологии, не забравяйте специалните качества на тази кухня Стил и високи технологии.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Silvia Dimitrova

    Какви са предимствата на 24 високотехнологични кухни и как мога да ги поръчам?

    Отговор
Добавяне на коментари