...

20 двукрилни гардероба

Въпреки популярността на вградените гардероби, сглобяемите гардероби продължават да се налагат. Нека видим кои модели са в продажба днес.

Днешният гардероб все повече отстъпва място на вградения гардероб.. Заема по-малко място, което за собствениците на малки апартаменти със сигурност е плюс. Но сглобяемите гардероби не са само това Особено тези с винтидж усещане Известен уникален чар, който липсва дори на най-красивите вградени гардероби.

Само собствениците на просторни апартаменти могат да си позволят солиден двукрилен гардероб Това би го направило твърде обемист в малък апартамент. А когато разполагате с няколко допълнителни метра, можете да създадете перфектния гардероб, а не просто удобно произведение на изкуството! Модерният гардероб от две части може да бъде декориран с дърворезби, ръчни рисунки и изкуствена патина. Всички тези артистични похвати са много изразителни и внушават атмосферата на времето, когато всяка мебел е била изработвана ръчно и със страст.

Разбира се, не всички гардероби, които се предлагат днес, имат класически вид. Снабден с плъзгащи се врати и лъскава предна част, двукрилният гардероб в модерен стил изглежда много съвременно и се вписва идеално в лаконичен интериор.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Miglena Todorova

    Можете ли да предоставите повече информация за двукрилния гардероб, като размери, цена и наличност? Бихте ли могли да посочите и къде можем да го закупим? Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари