...

20 Дивани с любезни кресла

Любовни кресла – диван за двама. Те се отличават с компактна конструкция и често романтичен дизайн. Ще откриете седалката Love-seat в интериорни жилищни помещения, малки апартаменти и дори офиси.

Любовни седалки са създадени за влюбени, както подсказва името на малкия диван, който побира не повече от двама души. Тази мебел може да се опише като двуместен диван или фотьойл. Мини диваните са компактни, така че се вписват идеално в малки помещения. Често те са част от мебелни комплекти, в допълнение към дивана. Целта, за която първоначално е била създадена тоалетната Свържете двама влюбени, като намалите пространството между тях, за да ги предпазите от "третото излишно нещо" – Често определя дизайна на моделите. В тези мини дивани има романтично, интимно усещане: традиционните салони често имат плавни контури, дълбоки седалки и високи подлакътници, които създават усещане за уединение, и са тапицирани във вълнуващи цветове.

Любовните седянки изглеждат чудесно в апартамент с млада двойка. По-възрастните двойки могат да си позволят и диван за двама, който е по-дискретен и естетически издържан.

Ергономичността и практичността на мини дивана доведоха до използването на двуместен диван в офиси. Използват се в приемни помещения, салони за персонала и офиси. Диваните за миниофис обикновено са прости и строги: остри силуети, тапицерия от кожа или износоустойчива материя, само класически, приглушени цветове.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Nina Georgieva

    Моля, колко време ще отнеме доставката на 20-те дивана с любезни кресла? Има ли наличност? Каква е гаранцията за тях? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари