...

13 модела плотове за баня

Работният плот е основна част от обзавеждането на просторната баня. Подготвили сме поредица от снимки, които ще ви запознаят с различните форми и стилове плотове.

В достатъчно просторните бани няма смисъл да се задоволявате с "шкаф" и малък рафт с огледало. Банята става много по-стилна, когато е оборудвана с функционален работен плот. Тя може да се използва за постоянно съхранение на тоалетни принадлежности и козметика или за вещи, които да са наблизо във всеки един момент.

Работни плотове за баня това е свободно стоящ модул, често на панти, който може да бъде с различна дължина, проста или сложна конфигурация и с различни декорации. Препоръчително е да изберете плот, който е ориентиран към умивалника. Например можете да монтирате мивката на плота върху всеки плот Каменни, дървени или синтетични. Работни плотове за баня от лесен за рязане материал ( ламинирано ПДЧ, MDF, композит ) по-подходящи за умивалници. Работният плот за окачване на стена може да се комбинира с мивка за окачване на стена.

Работните плотове за баня често се комбинират с умивалници, за да образуват плот за умивалник. Мивките за баня Siematic имат много предимства: имат стилен външен вид, лесно се поддържат ( защото са от едно парче ) по-лесно се свързват ( защото не е сложно да се изреже плотът ). Удължените крила на умивалника могат да се използват като работен плот.

Вижте как плотът за баня може да допълни декора в тази редакционна фотосесия.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Diana Georgieva

    Моля, може ли да ни подскажете кои са най-популярните модели плотове за баня? Има ли някои специфични характеристики, които трябва да имаме предвид при избора? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари