...

11 части и комплекти мебели за бебета

бебешките мебели трябва да са безопасни и ергономични, а стаята на бебето да има спокойна и успокояваща атмосфера.

Честит рожден ден!

Стаята с новородено бебе трябва да има успокояваща атмосфера, усещане за любов, топлина и грижа. Този спокоен бебешки свят може да бъде създаден с помощта на ефирен текстил, деликатни пастелни цветове и, разбира се, специални бебешки мебели за бебета.

Безопасно, функционално "бебе" дизайн – Това са изискванията към мебелите за детски стаи. Мебели за бебета Стаята на бебето трябва да бъде обзаведена не само с люлки и маси за повиване, но и с чекмеджета, рафтове, леки рафтове, кутии за играчки, шкафове и пуфове. Всички мебели трябва да бъдат подредени по ергономичен начин, за да улеснят максимално майките при гледането на бебетата им.

Мебелите за бебета трябва да са прости, надеждни, функционални и екологични. Качествените детски мебели за бебета са изработени от естествена дървесина, боядисани са с нетоксични бои, тапицирани са с хипоалергенни материали, обработени са с – безвредни лакове.

Фоторедакционната селекция показва избрани мебели и комплекти мебели за бебета, които отговарят на всички изисквания.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Lyubomir Georgiev

    Моля, знаете ли дали 11-те части и комплекти мебели за бебета могат да се закупят заедно или са налични самостоятелно? Има ли опция за избор на отделни части, ако не се интересувам от целия комплект? Благодаря предварително за вашата информация.

    Отговор
Добавяне на коментари