...

19 дивана с декоративни възглавници

Търсите оригинален диван и декоративни възглавници?? Тогава определено ви очаква удоволствие.

От месомелачка до душ

Искате да смените дивана в хола?? Търсите модел с декоративни възглавници? –Тогава нашата селекция от снимки със сигурност ще ви бъде от полза.

Знаете ли, че "doo-doo", Както често се наричат възглавниците за диван, те се появяват за първи път в ориенталските страни, където хората от векове се хранят и спят, заобиколени от многобройни възглавници бадемовиден? Древните гърци обаче не са изостанали: всеки заможен жител на града е притежавал такъв атрибут на лукса. Декоративните възглавници са много живи и днес: те подсилват комфорта и красотата на всички видове модерни дивани и фотьойли.

В нашата фотогалерия можете да откриете дивани с възглавници в най-различни стилове: от бароков до модерен. Искате ли новият ви диван да бъде най-важното събитие в живота ви? във вътрешността на стаята? – Изберете оригиналния модел с издълбана рамка, покрита със златни листа, или с огледална стъклена облицовка. Класическа визия? – Тогава може да ви допадне един пуристичен стол с малко детайли на полата, Украсена с капитонирани шевове. Ако сте почитатели на модерния стил, ще харесате диваните Club дивани с високи облегалки и подлакътници, ориенталски интериор Дивани, украсени с декоративни ушички и пискюли.. С една дума.. Има какво да се види.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Albena Todorova

    Моят въпрос е какъв е дизайна и цветът на декоративните възглавници на тези 19 дивана? Бихте ли могли да ги опишете?

    Отговор
Добавяне на коментари