...

15 дивана от Германия

Ако цените преди всичко удобството и функционалността и признавате само модерния стил в интериора си, тогава диваните немско производство са създадени специално за вас.

Стилен, висококачествен, немски!

Вносните дивани са много популярни сред Българските клиенти. Това е напълно разбираемо – има от какво да избирате Европейските мебели се отличават с високо качество и модерен дизайн, разработени от талантливи творци.

По отношение на качеството и естетическата значимост германските дивани заемат специално място сред меката мебел от Европа. Те са известни с отличителния си стил и феноменалната си издръжливост. Повечето от нашите дивани следват модерен стил, който е особено популярен днес – всичко е свързано с декоративна сдържаност и функционално съвършенство.

Що се отнася до експлоатационните характеристики, немските тапицирани мебели на практика не подлежат на износване Изработени с немска педантичност и грижа, рамките са изключително издръжливи, вътрешният пълнеж е хипоалергенен, не се мачка и не се стиска, тапицерията е устойчива на износване.

Немските производители на мебели предпочитат да произвеждат ергономични дивани, без много декоративни излишества, които лесно се вписват във всяко модерно пространство.

Какъвто и да е видът на дивана, всичко в него е подчинено на основната идея – Функционалност. Някои дивани са с модулен дизайн Мебелите могат да се разглобяват и пренареждат като конструктор. Други са предназначени за добро настроение и релаксация Моделът се разгръща, предлагайки няколко възможности за релаксация. Ъглов диван с кожена тапицерия върху дървен цокъл – идеален за кухненския интериор. А във всекидневната инсталирайте островен с красива облегалка, тапицирана с текстуриран плат и завършена с декоративни възглавници.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Hristo Kolev

    Здравейте! Във връзка с текста, имам едно въпросче. Какво е причината да бъдат специфично посочени 15 дивана от Германия? От какво се отличават те от другите дивани и има ли някакви особени предимства, които привлякат вниманието? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари