...

13 луксозни гардероба

Скъпоценна твърда дървесина, превъзходен дизайн: луксозните гардероби изглеждат луксозно и солидно въпреки леката си, мобилна структура.

Твърдият, висококачествен материал, превъзходният дизайн и мобилният, модерен дизайн са напълно съвместими – както доказват гардеробите от висок клас на европейските производители на първокласни мебели. Гардеробите и гардеробите с плъзгащи се врати са изработени от масивен орех, дъб или екзотична дървесина, като покритията включват лак с висок гланц, фурнир, кожа, стъкло, а някои модели са с резбовани дървени декорации. Високият клас на мебелите съответства на вътрешната организация на пространството: елитните гардероби имат ергономичен пълнеж, оборудвани са с LED осветление, а някои производители използват плъзгаща се врата, за да поставят телевизор с плосък екран. В нашата селекция от първокласни снимки на гардероби можете да изберете модел за различни интериорни стилове.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Anton Kolev

    Можете ли да ни разкажете повече за точното значение на термина „луксозни гардероба“? Какво представлява това и как се отличава от обикновената гардероба? Благодаря!

    Отговор
Добавяне на коментари