...

13 комплекта осветителни тела за коридора

Когато не разполагате с много място в антрето, закачалка за дрехи, компактен скрин и стилно огледало са чудесна алтернатива на обемистите шкафове и вграденото хранилище.

Европейски стил

Българският коридор – Закачалката за дрехи е преди всичко място за съхранение на семейния гардероб. Оборудвайки коридора с вградени шкафове и други обемисти мебели, ние го превръщаме в склад, в който за стил и красота не може да става дума. Ако фоайето ви е малко тясно, изберете стенно шкафче: то не може да побере целия багаж от гардероба ви. Но винаги можете да окачите палтото си пред огледалото, да завържете шал, да сложите чадъра в стойката за палта или да приберете обувките си в етажерката за обувки. Компактните комплекти мебели са подходящи не само за малки антрета, но и за просторни коридори, ако те не се разглеждат като място за съхранение на целия гардероб на обитателите на апартамента.

Кухненските боксове са дошли в Българския интериор от Запада: европейците възприемат антрето като своеобразна "сцена" между входната врата и къщата, където можете да свалите дрехите и обувките си. Според предназначението си малките коридори се оборудват само с необходимите, компактни мебели Вече няма да има претрупани шкафове. Стенно шкафче, оборудвано с куки за палта, закачалка за шапки, стойка за чадъри, пуф или пейка, огледало, шкаф за обувки, шкаф с тънък профил или висящ скрин ето основен списък на елементите на мини комплекта.

За да научите повече за различните стилове малки коридори, разгледайте нашата селекция от снимки. Стъклени и лакирани фасади или дъбов или буков фурнир и обков от ковано желязо Кликнете върху снимката и проучете любимия си комплект.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vasil Kirov

    Колко от тези осветителни тела са необходими за покриване на един коридор с обща дължина от 20 метра?

    Отговор
Добавяне на коментари