...

26 люлякови и лилави покривки за легла

Искате да оцветите спалнята си в лилаво, но не знаете как да осъществите мечтата си?? Нашата селекция от снимки ще ви помогне да изберете подходящото интериорно обзавеждане и аксесоари във всички нюанси на лилавото.

Люлякова мечта

За да придадете на спалнята ярка индивидуалност, не е нужно да експериментирате с декорацията и да използвате предмети на изкуството вместо обичайните предмети от бита, красиви, но невинаги функционални. Достатъчно е да изберете нетипична цветова палитра, като например люляк.

Спалня с люляк – не е задължително да е момичешки вариант. Лилавият интериор ще подхожда и на мъж, само се уверете, че използвате правилните нюанси на лилавото за декорация на интериора.. Тъмни, наситени и мъжествени.

С какво точно можем да оформим интериора на люляковата спалня?? Дизайнерите и производителите активно използват този цвят днес. Лилавите нюанси са актуални не само за текстил и аксесоари, но и за тапицерия. Купете легло с люлякова тапицерия- И спалнята няма да изглежда обикновена, дори и да не добавите други лилави нюанси в интериора ѝ. Интериорът на люляковата спалня може да бъде организиран и с акценти. Например люляковата покривка за легло, чаршафът, възглавниците или матракът могат да преобразят стандартно легло. Можете да отидете по-далеч и да декорирате спалнята с тапети и завеси в цвят люляк, както и да играете с нюанси на лилавото.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Gergana Angelova

    Къде мога да купя 26 люлякови и лилави покривки за легла?

    Отговор
Добавяне на коментари