...

25 двойни дивана

Двуместният диван е може би най-универсалният вид мека мебел и този, който най-добре отговаря на представата ни за комфорт. Под една или друга форма тя присъства във всеки частен интериор.

Традиции и иновации

Двуместен диван от XVII в. насам с въртяща се облегалка и разтегателен шезлонг., Европейско обзавеждане за всекидневна. В днешно време тази мебел е придобила широка гъвкавост. Той е придобил различни видове механизми за трансформация и в разгънат вид се нарича диван-легло Незаменимо място за спане в стая за гости или малък апартамент.

Двуместен диван ще ви помогне, ако нямате място за обемисти, удължени меки мебели във всекидневната. А ако има достатъчно място, два мини дивана могат да се превърнат в стилен и удобен "остров" отдих.

Ако искате комплект мебели за домашното си кино, модулните двуместни дивани с накланящи се облегалки и разтегателни Една табуретка за крака би била подходяща.

Производителите наблягат на ергономичния дизайн, удобните механизми за трансформация и дизайна. Класическите модели дивани с непроменящи се двуместни дивани се превръщат в един от основните акценти в интериора.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Asen Marinov

    Искам да попитам колко струва всеки двоен диван от тези 25 и дали могат да се закупят отделно или само като комплект? Има ли още цветове и дизайни на разположение? Благодаря предварително за информацията!

    Отговор
Добавяне на коментари