...

24 италиански спални комплекти

Пълният комплект – идеалното интериорно решение за спалнята. А италианските фитинги са гаранция за изискан, елегантен и функционален интериор.

Цял интериор

Ако искате интериорът на спалнята да изглежда цялостен и хармоничен, избягвайте използването на фрагментирани мебели. Най-добрият начин да изберете и купите мебел, която най-добре отговаря на вашата представа за красиво и ергономично жилищно пространство.

Уют и спокойно очарование първостепенни качества при обзавеждането на спалнята. Създайте камерна, релаксираща атмосфера в стаята си с нашите италиански мебели за спалня. Предлагат се в класически и модерен стил, а всичко това е интелигентен дизайн и превъзходен комфорт.

Мебелите за спалня, произведени в Италия, са допълнени с всички необходими елементи: комплектите включват единични и двойни легла, просторни скринове и гардероби, както и удобни нощни шкафчета. Заслужава си да се отбележи и наличието на колекции от мебели като полезни и приятни аксесоари като огледала, пуфове, пейки, сенници за легла, красиви покривки и декоративни възглавници.

За стаята на тийнейджъра можете да купите комплект, който включва маса и стол и създава кът за работа в стаята. Изтънчената дама ще се радва да има спалня с елегантна и функционална тоалетка в допълнение към всички необходими мебели.

Италианските мебели са изработени от масивна дървесина, ПДЧ от клас E1, тамбурато, мултистрато. Елементите на класическите комплекти са декорирани с особен лукс и внимание: ръчна резба и рисуване в миниатюрни техники, златни инкрустации се използват в дизайна на мебелите. Таблата за глава са покрити с кожа и ватирани с декоративни копчета, а челата на гардеробите са украсени с интарзия. Модерните мебели са завършени с ламинат и цветен лак.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Magdalena Dimitrova

    Моля, можете ли да ми предоставите информация за наличността и цените на 24-те италиански спални комплекти? Имате ли различни модели и стилове на избор? И накрая, къде мога да намеря повече информация за продуктите, които предлагате? Благодаря ви!

    Отговор
Добавяне на коментари