...

18 офис рафтове

Смятате, че рафтовете в офиса са скучни?? Сякаш това не е така! И днешната ни селекция от снимки го доказва.

Почти винаги думата "офис" кара работещия човек да се чувства тъжен. Офисът, както повечето от нас го познават, трябва да има лице е безлика стая, в която работниците с бели якички трябва да вършат велики дела от сутрин до вечер, с почивка за чай. Но работата може да бъде забавна, а офисът.. да има лице.

Създаването на здравословна и жизнерадостна атмосфера на работното място може да се постигне с оригинални мебели офис рафтове. Смятате, че рафтовете в офиса са скучни? Неизменно тъжен дизайн от ПДЧ? – Грешите, днес има много интересни алтернативи. Дизайнерите не пестят идеи и създават невероятни неща. Можете да видите някои от тях в нашата селекция. Имате цветни кубични рафтове, и лабиринтни рафтове, подвижни рафтове. и дизайни, които изглеждат сякаш се носят във въздуха.

Между другото, повечето от представените в селекцията могат да се използват не само като система за съхранение, но и като разделител на пространството.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Lyubomir Dimitrov

    Каква е точната размерност на 18 офис рафта? Ще бъдат достатъчно пространствени ли за съхранение на документи и други материали? Има ли опция за прикачване на допълнителни полици? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
    1. Lyubozar

      Точната размерност на 18 офис рафта може да варира, в зависимост от производителя и модела. Важно е да проверите спецификациите на конкретния продукт, за да се уверите, че пространството е достатъчно за вашите нужди. Някои рафтове идват с опция за прикачване на допълнителни полици, което може да бъде полезно за съхранение на повече материали. Проверете дали този модел предлага тази опция и дали може да отговори на вашите изисквания. Благодаря ви!

      Отговор
Добавяне на коментари