...

17 гардеробни системи и шкафове

Гардеробите могат да бъдат големи и малки, класически и модерни. Коя седалка предпочитате?? – Това зависи от вас.

Просторен гардероб Образът, който всяка жена има в главата си, на фона на музиката от "Хубава жена" Вратите на гардероба се отварят и разкриват рафтове, пълни с обувки, чанти и шапки. И отстрани Всички рокли, рокли, рокли.. Обикновено това е мястото, където се включва будилникът.

Със сигурност има щастливи собственици на такива гардеробни системи в реалния свят. Те също ще се възползват от нашата селекция Защото тук можете да намерите снимки на стилни и функционални гардероби. И все пак не всеки може да отдели едно пространство за своите вещи. Тук се намесват гардеробите Полезни инструменти за собствениците на малки градски апартаменти.

Между другото, когато говорят за гардеробни стаи, много хора бъркат понятията, като не правят разлика между гардероб и всъщност гардеробна стая. Последното е стая или кабинка. С една дума.. Огромен гардероб ( за разлика от обикновения ). В нашата селекция ще намерите и двете И снимки на цели гардеробни стаи и гардероби.

И този път не се наложи да избираме конкретен стил – например скринът във фабриката в Брентаг не е толкова стилен, колкото изглежда Селекцията включва както класически, така и модерни.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Desislava Petrova

    Коя от тези гардеробни системи и шкафове бихте препоръчали за най-добро съотношение цена-качество? Бих искал/а да получа препоръки и мнения от хора, които вече са имали опит с такива системи. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари