...

15 под шкафовете за умивалник

Те са превърнали скромния шкаф под мивката от чисто утилитарно предназначение в драматичен и декоративен елемент.

Шкафът под мивката има на пръв поглед чисто утилитарна функция. В тези шкафове се съхраняват почистващи препарати и други аксесоари за баня, които са просторни, с много рафтове или чекмеджета и с качествен обков. Но те превърнаха скромния шкаф под мивката в стилен аксесоар за баня. Някои шкафове с изпъкналите си страни и извити крака приличат на френски скринове, а други с извитите си крака – на френски комоди Тоалетни принадлежности в стил ар деко. Шкафчетата под умивалника могат да бъдат избрани за всеки стил от модерно към провинциално. В някои случаи шкафовете под мивката на фирмите допълват линия санитарен фаянс или колекция керамични плочки.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Petar Petrov

    Моля, можете ли да уточните какво точно имате предвид със „15 под шкафовете за умивалник“? Става ли въпрос за броя на подовете или за дължината на шкафовете? Бихте ли могли да предоставите повече информация, за да можем да ви помогнем по-добре?

    Отговор
Добавяне на коментари