...

25 нощни шкафчета за спалнята

Те съчетават предимствата на нощно шкафче и система за съхранение, подходящи са за всички видове спални, съчетават се добре с останалите мебели и заемат само малка част от пространството.

Нощното шкафче не е от първа необходимост в спалнята, но ползата от него не може да бъде надценена.

Първо, може да се използва като нощна масичка. Практични и декоративни предмети могат лесно да се поставят на нощното шкафче: лампа за четене, книги, рамка за снимка, будилник, ваза с цветя, аромалампа, фигурки и др.д. Второ, нощните шкафчета за спалнята са допълнителни системи за съхранение на полезни дреболии: бельо, козметика, бижута. И трето, има разнообразие от форми, цветове и стилове, които могат да подхождат на всеки интериор.

Масивни или олекотени, със или без чекмеджета и врати на панти, с високи или ниски крака, с едно или повече отделения за съхранение, големи или малки, минималистични или богато декорирани с картини, дърворезби и уникален обков – тази широка гама улеснява намирането на подходящия модел!

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Mariana Koleva

    Моля, от колко е общият брой шкафчета за спалнята? Има ли разнообразие от размери и дизайни? Какъв е материалът, използван за производството им? Предлагате ли доставка до дома и гаранция за продукта? Има ли друг допълнителен аксесоар или функция, които можем да добавим към шкафчетата? Благодаря предварително за отговорите!

    Отговор
Добавяне на коментари