...

25 кожени ъглови дивани

Функционалните и естетическите предимства на ъгловите дивани направиха Г-образните модели изключително популярни. Това е селекция от редакционни снимки на кожени ъглови дивани за съвременни дневни.

Хвърляне на кон

Диваните се появиха сравнително скоро, но за краткия си период на съществуване успяха да спечелят голяма популярност сред клиентите. Причината за успеха на тази "конна разходка" – Функционалните и естетическите предимства на Г-образните дивани.

Големите ъглови дивани са предназначени за просторни дневни в съвременен стил. Благодарение на своята просторност и форма те позволяват създаването на удобни и просторни салони. Повечето ъглови дивани са модулни. С други думи, те се състоят от сегменти, които лесно могат да бъдат разглобени, ако желаете. Например диван с дълга странична секция може да се трансформира в линеен диван и компактно дневно легло. Те могат да се превърнат и в легла, допълнени с меки пуфове и дюшеци. Островните модели са предназначени за удобно сядане, а не за всекидневно спане, и могат да се поставят в самия център на стаята.

Ъгловите кожени дивани изглеждат изключително представително те са подходящи за интериора на всекидневната, домашния офис и приемната в бизнес фирмата. Тапицерията за ъглови кожени дивани е представена в широка цветова гама: модели в класически черен, кафяв и бял цвят или полихромни ъглови кожени дивани, сред които ще откриете авангардни модели, алено, аквамарин, киселинно зелено. Ъгловите дивани могат да се комбинират с масички, лампи, минибарове и "суперсили" – Наклонена облегалка, ортопедична седалка, регулируеми подглавници и подлакътници, система за безкрайно регулиране на теглото…

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Valentin Petrov

    Къде мога да намеря тези 25 кожени ъглови дивани? Има ли ги в наличност в местни магазини или трябва да се свържа с производителя? Каква е цената им и предлагат ли се различни модели и цветове за избор? Бихте ли ми препоръчали който и да е магазин или онлайн платформа, където мога да направя сравнително лесно покупката? Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари