...

24 седалка с облегалка

Перфектно решение за различни помещения: антре, дневна, спалня или трапезария. Заемат само малка част от пространството и осигуряват допълнително място за сядане.

Прожекционните табуретки с облегалки са проектирани като помощни мебели. Основното им предимство е, че не заемат много място и все пак служат като малък фотьойл или диван. Те са подходящи за различни области на приложение: фотьойл за антре, дневна, спалня, трапезария и др. Те са разделени на една, две, три и повече седалки ( седалките могат да бъдат отделени една от друга с преграда ).

Ако търсите малък диван за коридора си, може би първо трябва да разгледате лежащите пейки. Някои модели имат допълнителни елементи под формата на чекмеджета или странични рафтове. Можете да седнете върху тях, за да се преобуете, чекмеджетата са идеални за съхранение на обувките, а страничният рафт е идеален за съхранение на сложи портмоне в него. Пейка, която замества малък диван в антрето ви.

Пейките се различават по височината на облегалката. Моделите с много високи облегалки е по-добре да се поставят до стената, докато други могат да стоят в други части на стаята, например до леглото или до прозореца. Седалките са ( тапицирани с текстил или кожа ) или масивни &#40, изработени от дърво, пластмаса или по-рядко от метал ). Върху седалката могат да се поставят възглавници, за да стане мека.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Kristina Koleva

    Здравейте! Мога ли да получа допълнителна информация за вашия въпрос? Не разбирам напълно какво имате предвид с „24 седалка с облегалка“. Бихте ли ми обяснили повече, за да мога да ви помогна? Благодаря предварително!

    Отговор
    1. Slavi

      Здравейте! „24 седалка с облегалка“ може да се отнася до минибуси или автобуси, които имат общо 24 седалки с облегалки. Тези превозни средства обикновено се използват за шофьорски курсове, пътувания на дълги разстояния или за групови екскурзии. Моля, уточнете за каква конкретна информация ви интересува и ще се опитам да ви помогна повече. Благодаря!

      Отговор
Добавяне на коментари