...

20 легла с чекмеджета за спално бельо

Леглото трябва да е удобно и красиво, защото то е главният герой във всяка спалня. А ако има място за съхранение на спално бельо, е идеално.

Леглата с чекмеджета решават проблема със съхранението на спалното бельо. Това е чудесен вариант за тези, които не искат да купуват още един скрин за възглавници и одеяла. Производителите са овладели изкуството на камуфлажа – Мястото за съхранение на спално бельо е скрито толкова органично, че никога не бихте предположили, че това е "скрито" легло отделение. Двойните легла с чекмеджета са като кралско легло Декоративна драперия, вградено осветление, покритие от сребристи листа. Единичните легла с чекмеджета често са по-скромни на външен вид, но са също толкова функционални и практични, колкото и техните събратя с легла. Много дизайнери обаче предлагат логичен вариант – табла за глава Създаване на копия с един размер на двойни версии, които нямат никакви външни разлики освен размера.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Ana Ivanova

    Защо има толкова много легла с чекмеджета за спално бельо? Трябва ли наистина да имаме толкова много места за съхранение на спалното бельо или може би съществува по-практично решение? Можете ли да ми обясните смисъла и ползата от това?

    Отговор
Добавяне на коментари