...

15 дивана с флорална тапицерия

Ако искате да обзаведете дневната си в английски стил? – Изберете диван с флорален принт! Няма да сгрешите.

Домът на англичанина крепост и най-уютното място на света. Между другото, той се чете добре в типична английска всекидневна. Топлите цветове, многото дърво и етноаксесоарите са сред най-очевидните характеристики на английския стил Свидетелство за колониалното минало и солидни тапицирани мебели.

Незаменим атрибут на всекидневната в класически стил е диванът. Английски дивани Винаги прилича на облачен пухкав модел с тапицерия, обсипан с декоративни възглавнички. Изглеждат много уютно и са подходящи за уютни напитки през дългите дъждовни вечери..

Рамката на английските дивани обикновено е скрита, долната част е обточена с ресни, а краката могат да бъдат скрити от полата. Специална награда за англичаните Флоралните щампи често се използват за декорация на дивани. ( от преливащи до неутрални ) или дори цвете може да варира според капризите на модата Големи рози ). Самата тема на флоралния принт обаче е винаги актуална.

Искате да добавите английски стил във вашата всекидневна? Изберете дивани с флорален принт Няма да сгрешите.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Margarita Koleva

    Моля, къде мога да намеря 15 дивана с флорална тапицерия? Имам нужда от тях за сватбено тържество и ще съм благодарна за всякаква информация относно доставката и цените. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари