...

14 примера за плетени мебели

Свойствата на ратана и другите материали, използвани при производството на плетени мебели и аксесоари, позволяват лесното им преместване от място на място и използването им както на закрито, така и на открито.

Всички плетени мебели могат да бъдат разделени на два "лагера. Първата група включва изделия, изработени от естествени влакна, като например ратан. А във втория.. мебели и аксесоари, изработени от синтетични материали. Вижте и изберете комплекти мебели от ракита и отделни масички за кафе в нашата колекция.

Двете групи плетени мебели имат малко общо в сравнение с дървените и металните си събратя тегло, висока издръжливост, устойчивост на температурни и влажностни колебания. Основната разлика е, че плетените мебели често се изработват ръчно, докато синтетичните мебели се произвеждат промишлено.

За много хора мебелите и аксесоарите, изработени от ратан и други естествени влакна, изглеждат предпочитани от екологична гледна точка. Особено предпочитани от колониалните и селските кожи И "етно". А в еклектичния интериор масичката за кафе от ратан винаги е добре дошла.

Масите и седалките от ракита са подходящи за използване на открито ( в градината, край басейна или на лятната веранда ) и в къщата. Някои от масичките за кафе на снимката съществуват самостоятелно, а други са са част от колекцията, която може да включва и плетени дивани, фотьойли, пуфове, лампи и аксесоари.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Stefani Georgieva

    Моля, може ли да ми препоръчате някой източник, където мога да намеря снимки, информация или примери за плетени мебели? Имам интерес и бих искал да се науча повече за тях. Благодаря предварително за помощта!

    Отговор
Добавяне на коментари