20 модерни пластмасови стола

Барокови, цъфтящи, маскарадни и театрални дивани са само някои от най-популярните варианти. Има и други очарователни фотьойли от пластмаса.

Пластмасова метаморфоза

Модерни фотьойли, изработени от нетипични материали, уникални по своето естетическо усещане и отличаващи се с оригиналност Чудесен начин да направите интериора по-красив и интересен.

Ако не се страхувате да се отклоните от общоприетите стандарти, със сигурност ще харесате пластмасов фотьойл. На фона на традиционните дървени мебели тя ще изглежда различно, освежаващо и разнообразява с външния си вид установената среда. Предлагат се разнообразни пластмасови модели за просторната дневна и най-малката спалня.

Благодарение на здравината и непретенциозността на материала, пластмасовият фотьойл ще се впише както у дома, така и на открито На балкона, терасата, верандата, под ябълковото дърво в градината… Пластмаса – материалът е лек, което означава, че можете лесно да преместите разтегателен диван от полиетилен, поликарбонат или акрил от едно място на друго.

Дизайнерското разнообразие на пластмасовите фотьойли ще впечатли всеки. Съществуват много елегантни, ергономични, модерни, футуристични и необичайни модели с неочаквани форми и дизайн. Има и препратки към класически стилове. Например бароково кресло с издълбана корона и усуканите подлакътници изглеждат съвсем автентични и е почти невъзможно да се разбере, че са изработени от полиетилен чрез процес на ротационно формоване.

Искате просто да се отпуснете на мек фотьойл със седалка във формата на раковина Изглежда уютно и респектиращо и е изработено от рециклирана пластмаса. Пластмасовите фотьойли са приятни не само заради външния си вид, но и заради комфорта и функционалността си – Сред тях ще откриете отлични люлеещи се столове за съзерцаване на природата, плетене или сънуване, както и фотьойли с функция за накланяне за работа с компютър.

Прочетете повече  Lumi пуска нова колекция
Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Svetlana Ivanova

    Здравейте! Наистина се интересувам от пластмасовите столове, за които говори текстът. Моля, можете ли да ми кажете повече информация за тях? Какъв е размерът, дизайнът или цветовете на столовете? И най-вече, може ли да ми кажете цената им? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари