...

15 гардероба с интересен дизайн

Има от какво да избирате: гардеробите са изключително разнообразни по отношение на дизайна и интериорното обзавеждане и предлагат много скрити предимства.

моделите на гардероба са безкрайно гъвкави. Повечето хора смятат, че дизайнът на гардероба е изобретение на последните няколко десетилетия. Но мебели с плъзгащи се елементи съществуват още по времето на Наполеон Бонапарт. Дизайнерите се връщат към онези древни времена, като използват естествено дърво като материал и украсяват гардеробите си с изящни дърворезби. Привържениците на модерния дизайн избират фурнир и стъкло. Открийте различните модели гардероби в нашата фотосесия. Снимките на гардеробите обаче не отразяват напълно техните прекрасни характеристики гардеробите се доставят от производителите с допълнителни бонуси: някои видове дървесина могат да отблъскват молците с аромата си, а при отваряне на вратите вътре в гардероба проблясва светлина… Много възможности за избор!


Прочетете също:

  • 11 цветни гардероба
  • 13 луксозни гардероба
  • 15 вградени гардероба

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Emil Petrov

    Моля, можете ли да споделите няколко снимки или описания от тези 15 гардероба с интересен дизайн? Интересувам се от нови и вдъхновяващи идеи за своя гардероб. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари