...

12 Тапицирани дивани

Дизайнерите казват: диванът без рамка е идеален за тези, които обичат семплия стил и комфорта. Селекция от необичайни мебели, достойни за вашето подреждане!

Според дизайнерите диваните без люлка са най-добрият вариант забележителна мебел с игрив и интелигентен характер, както показват нашите снимки. Забележителните им характеристики са домашно уютна пухкавост, закръгленост на формите, като красавиците от "Хиляда и една нощ" — ви позволяват да превърнете стаята си в приказен каравансарай, идеален за релаксация.

Диваните със скрита рамка са практични и функционални: скритата в тях рамка позволява на тези модели да съчетаят надеждността и стабилността на мебелите от ХХ век със спокойните форми на мебелите без рамка. Тази мебел, която служи на домакина във всекидневната му, благодарение на модулната си структура се превръща в пълноценно легло, ако е необходимо.

Внимание на любителите на високотехнологичния стил! Модерните дивани с лежанка, изработени с помощта на последните иновации в дизайна, са с пълнеж от полиуретанова пяна, пух и дори въздух, като се адаптират към позицията на седене, а някои от тях могат да светят в тъмното благодарение на LED осветление!

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Kamelia Angelova

    Мога ли да науча повече за тапицираните дивани, които се споменават в този текст? Желая информация относно материалите, цветовете и дизайните, както и дали има различни размери и форми. Благодаря!

    Отговор
Добавяне на коментари