...

13 най-добри плетени дивани

Ефирната лекота е отличителен белег на всяка плетена мебел. Винаги изглежда изящно и допълва идеално всеки интериор.

Първоначално плетените дивани са били изработвани само от това, което хората са могли да вземат от природата: тръстика, кашпи, ратан, лозя или върбови пръчки. Днес дизайнерите предлагат решения не само от естествени материали, но и от синтетична "ракита". И ако в миналото това е само компактен дивани на 2-3 места, но днешните плетени модели могат дори да бъдат модулни: направи ъгъл, n-образни композиции, дори дивани arhipelagi.

Би било погрешно да се смята, че плетените дивани са мебели за открито. Версиите от синтетични влакна могат да се използват на открити тераси и в градината. Моделите от изцяло дърво или ракита са предназначени само за домашен интериор.

Изберете дивани


Диван Regency от Restoration

Диван Marco от EvaldMebel

Дневна масичка Sicilia от EvaldMebel
Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Tihomir

    Кои са най-популярните марки за плетени дивани и къде може да ги намерим?

    Отговор
  2. Valentin Todorov

    Моля, можете ли да препоръчате някой от тези 13 най-добри плетени дивани, които споменавате? Кои са техните характеристики и каква е цената им? Благодаря предварително за информацията!

    Отговор
Добавяне на коментари