...

26 Класически кожени фотьойли

Тези модели имат потенциала да станат част от историята на едно семейство. Те са изработени от висококачествени естествени материали, а дизайнът им е издържал проверката на времето. Малките дивани са подходящи за всекидневни и работни помещения.

Кожената тапицерия може да подчертае предимствата на всяка мебел. Особено с фотьойли в класически стил. Така че независимо дали предпочитате сдържаните столове от Англия, или красноречивите кресла от Луи XV? Кожената тапицерия изглежда еднакво добре при всички тях. Епитетът, който заслужава всеки подобен фотьойл, е.. класически.

Цветовата гама на тези фотьойли е предимно спокойна. Най-популярните цветове са кафяво, бежово, пясъчно и винено. Но класическото трио от цветове – бяло, червено и черно също не губят своята значимост.

При кожените фотьойли фокусът е върху формата и текстурата на кожата. Имитацията на крокодил е особено популярна и изкуствено състарената тапицерия от груба кожа. Декоративните детайли са представени в такива форми като резбовани крака, подлакътници и горната част на облегалката, капитонирани шевове и използване на копчета.

Естественото дърво и металът изглеждат най-добре в комбинация с кожа и това са материалите, които могат да бъдат намерени в допълнителния дизайн на класическите фотьойли. Всички класически фотьойли – С малко усет: Ушите на някои кожени модели, Други имат.. подлакътници във формата на къдрици, третини височината на облегалката и дълбочината на седалката.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Ivaylo Aleksandrov

    Необходима информацията за това къде може да бъдат намерени 26 класически кожени фотьойли. Бих искал/а да зная има ли налични такива в местните магазини или може би онлайн. Ако някой има информация по въпроса, ще бъда благодарен/а да сподели.

    Отговор
Добавяне на коментари