...

22 маси за хранене с изискана декорация

Масата е композиционният център и основният акцент в дизайна на трапезарията. Една луксозно декорирана маса или модел с необичаен дизайн може да се превърне във великолепна украса на къща за няколко поколения.

Като се има предвид първостепенната роля на тази мебел, е разбираемо, че всеки добър домакин би искал да намери необичайна маса, която да зарадва семейството и да зарадва гостите на дома. Нестандартният дизайн, използваните материали и богатата декорация правят масата необикновена. Вероятно най-разпространеният декоративен вариант е Инкрустация ( наричана още интарзия или инкрустация ). Мозайката върху работния плот често е изработена от дърво или фурнир в комбинация с други материали като перла, метал и др. Една красива маса може да бъде изработена не само от дърво, но и от други материали или техни комбинации Стъкло, метал, гранит, мрамор или композитни материали.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Silviya Koleva

    Можете ли да ни кажете каква е цената и срокът за доставка на тези 22 маси за хранене с изискана декорация? Има ли възможност да бъдат персонализирани или изберем определени цветове и материали? Бихме искали да знаем също така дали е възможно да бъдат поставени във външна среда и дали могат да бъдат лесно почистени и поддържани. Благодарим предварително за вашите отговори!

    Отговор
Добавяне на коментари