19 пуфа за спалнята

Пуфовете са практични във всяко отношение. Те не заемат много място, като същевременно изпълняват две функции: седалка и допълнителен елемент от декорацията на спалнята.

Какво ви напомня думата pouffe?? Вероятно си мислите за него като за нещо меко и уютно. И трябва да го направите. Повечето пуфове са наистина меки и много удобни. Тези качества ги правят много популярни в домашните зони за отдих, особено в спалнята.

Каква е разликата между отоманка за спалня? На първо място, формата на пуфа. Те могат да бъдат ( квадратни, кръгли, овални, цилиндрични ) или неясно торбести. Структурата на пуфа може да бъде монолитна или модулна ( комплект ). Някои модели "живеят" на групи от 2-3 части, а понякога се съединяват в една голяма седалка с помощта на специални крепежни елементи. Някои пуфове са с фиксирана тапицерия от кожа, текстил или кожа, а други са с подвижни калъфи.

Ако пуфовете за спалня изпълняват не само практическа, но и декоративна функция, повърхността им може да бъде украсена с капитонирана техника или върху тях да се появят допълнителни елементи под формата на метални нитове, бродерия, апликация, щампи, релефни модели и др.д.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Nina Georgieva

    Бих искал/а да попитам, 19 пуфа за спалнята не са ли твърде много? Обикновено спалнята има по-малко пространство и 19 пуфа звучи като претоварване. Има ли специфична причина да се искат толкова много? Може би могат да се преосмислят опциите и да се намали бройката, за да се осигури по-голямо удобство и функционалност.

    Отговор
Добавяне на коментари