...

15 вградени гардероба

Фокусът на производителя е върху предните части и вътрешното оборудване. Качествена калъфка за матрак превръща гардероба в подчертана мебел.

Вградените гардероби често се простират по цялата стена или са монтирани в ниши – фронтовете често са единствената видима част от гардероба и са от особено значение. Производителите обръщат голямо внимание на качеството и дизайна му. Понякога плъзгащите се системи за вграден гардероб се допълват от врати на панти, а размерът и вътрешното запълване зависят от нуждите на клиента. Снимки на вградени гардероби показват широката гама от използвани материали и покрития. Той е изработен от дърво, фурнир или многослойна дървесина, цветно или витражно стъкло. Както можете да видите на снимката, вградените гардероби са с доста разнообразен дизайн ) не е скучно продължение на стената, а акцентиращ елемент от интериора, подчертаващ стила.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Ralitsa Georgieva

    За колко време и с какви материали могат да бъдат изградени 15 вградени гардероба? Целта ми е, че искам да обновя дизайна и да променя пространството си, но искам да бъда сигурен, че проектът може да бъде завършен в разумен срок и с високо качество. Благодаря предварително за отговорите!

    Отговор
Добавяне на коментари